Kedim Süt İçince Tuvaletini Yapmıyordu Yoğurt Yedi Yaptı ?

efruzg

Öğlen soru açarak kedimin durumunu anlatmıştım

22 CEVAP

efruzg

Sadece yoğurtla doymuyor ama

efruzg

Royal olanı daha yiyemeyiz cünkü cignemeden yutuyor en iyisi biz yaş mama yiyelim sonra başka mamaya geçeriz:):)

Nurrrrr

Kediler süt içmez sindirim sistemi için çok zararlı pet shopdan Veya netten süt tozu almanızı tavsiye ederim.

keçi sütü anne sütüne eş değer olduğu için keçi sütlü mama verebilirsin kedine hem yan etkisi de yok bence yaş mama değil kuru mama denemelisin eğer kuru mama yerse doyma olasılığı daha yüksek bu arada ne kadarlık kedin ?

seraperpek

Imkaniniz varsa ekmek vb tahil ürünlerini de kullanmamaya calisin. Kediler icin en zararli gidalar tahil icerenlerdir. Tabii besleme bütceye göre sekillenir. Verdigimiz cogu mama da tahila rastliyoruz ne yazikki..

nifito

Merhabalar öncelikle yavru kedilere süt ve süt ürünleri verilmemelidir. Bağırsak düzenleyici olarak ben yavru kedime ercufrl şurup veriyorum. Sabah akşam 0.3 cc şırıngayla ağzına veriyorum. Onun dışında bol bol su içsin. Ishali varsa pirinc ve haslanmış patates koyun tabağına. onun dısında başlarda kedime haslanmis patatesin suyunu veriyordum afiyetle icti.

PERIveLIDYA

Ben 1 aylık kedilerime yaş mamayı ıslatıp veriyordum Vet demişti öyle yap diye. Onlar da yiyorlardı.