Kedim Süt İçince Tuvaletini Yapmıyordu Yoğurt Yedi Yaptı ?

efruzg

Öğlen soru açarak kedimin durumunu anlatmıştım

22 CEVAP

seraperpek

Ben kedime sık sık vet.in de tavsiyesi ile yoğurt veriyordum. Son iki defada ishal oldu ve kakasını kuma degil baska yerlere yaptı. Sonra farkettimki yoğurdu soğuk ve fazla verdigimden kaynaklanmış. 1 çay kaşığından fazlasını vet. Tavsiye etmiyor. Ve dolaptan çıkardığınızda bir süre bekletin..

patili

yogurt doğal probiyotik takviyesi oldugu için bagırsapın florasını düzenler. sevindim çok. süt verme artık bence. dediğim şeyleri yap

Cotontzu_Siri

süt sindirim sistemi için zararlı muhtemelen o yüzden kabız olmuştur. yoğur ise tam tersine faydalı ve mayalanarak yapıldığı için kabıza iyi gelir

patili

farkeder xanım. *********.comdan ben cok memnunum ordan al bebeğim baby paste macunu. 50 gr. zaten 2 cm şeklinde vef. bak turp gibi olur. tependen inmez aşağı :) ♡
Yaş mamayı da kalitelileri eline ulaşana kadar bi marketten vs uyduruk da olsa al. yeter ki aç kalmasın

efruzg

Yarın yas mama alıyorum

Cotontzu_Siri

süt tozu alın, daha küçük kediniz

efruzg

mama ve yoğurtla devam edicem bi süre bide dediğiniz vitaminin bu sitede Yok var amaa baby degil farkeder mi?

efruzg

Ben yogurtdu sade ve soguk vermiyorum. Su ısıtıyorum ve ılık sudan biraz döküyorum yogurda karıştırıyorum cok acıkmış ve susmuyorsa biraz ekmek doğrayıp veriyorum . Eğer aç değilse biraz bekletiyorum kendi ısınması için

patili

o yaşta kuru mama verilmez.

efruzg

1aylık. Kuru mama yiyebilecek durumda degil aynen

Denizzzzzz

Bir ara burda epeyce konuşulmuştu normal insanların kullandığı bebek mamasıda verebilirsin benim benekler annelerini emdikleri halde ilave veriyorum bebelac veya aptamilin 6ay sonrası devamsütünden alın tarife göre yapıp verin bence hem kolay hem hesaplı hemde sağlıklı :)

efruzg

Ekmek doğruyorum küçük küçük yoksa doymuyor

efruzg

Hills marka ad alacağım burdan biri sağolsun önerdi bebekleri öyle büyütmüş veterinerle konuştum yarın gidip oradan alacağım

patili

evet canım hills a/d yaş maması ve royal canim recovery yaş maması hemen toparlayan 2 veteriner ürünü. zaten vet olmayan petshoplarda veya internet sitelerinde satılmıyor. reçeteli ürünler. 2sinden de kullandım ben kızıma. iştahını açıyor iyi geliyor

SelinTuksal

Bencde ekmek doğramayın. Ekmeğin içindeki tuz, un vs. için kediniz daha çok küçük.