Lütfen Yardım Edin

Sznyll

Kedim 4.5 aylık dişi bir sarman. Hep salonda yatıyor. Salonun ve tuvaletinin kapısı açık. Sadece bizim yattığımız odaların ve mutfağın kapısı kapalı.Ama 2 haftaya yakın bir süredir geceleri kapımıza geliyor ve miyavlayıp duruyor. Hatta sadece benim kapıma geliyor. Annemle babam sabah erkenden işe gidiyor onlarıda doğru düzgün uyutmuyor. Bugün odamın kapısını açtım. Ama hala miyavlıyor. Kapımın açık olduğunu biliyor yine kapımda miyavlıyor. Alıyorum yatağıma koyuyorum sürtünüyor, tırmalıyor, miyavlıyor. Artık sinirleniyorum kızıyorum ama hayvan işte nasıl anlasın. Ne yapmam gerek lütfen yardım edin. Günlerdir gece 3-4 gibi uyanıyorum zar zor uyuyorum sonra 6da kalkıyorum ve akşama kadara asla uyuyamıyorum. Ne yaşadığını ne istediğinide bilmiyorum. Mama veriyorum yemiyor, tuvalete koyuyorum yapmıyor tuvaletide temiz pis olsa tamam dicem, suyu var, sevilmek istiyor seviyorum, sıkılıyor bırakıyorum. Çok uykusuzum bana çözüm bulun 😣😣

22 CEVAP

Sznyll

Teşekkür ederim hepinize ♥️🥰

Sznyll

@s yarın daha çok yorup sabahlara kadar uyuması için elimden geleni yapıcam 😅

Buketbayraktar

Kızgınlığa girmiş olabilir mi dişi kediler 4 aydan sonra girebiliyor

BaharDemirkan

Kırgınlığa girmiş olabilir benim kedim 4.5 aylıkken girdi

Zeynepulku

Kizginliga giriyor olabilir. Baharda geldi

Oqrenerde06

Zamanla geçiyor sabredin tabi kedinin ısrarına ınadına da bağlı :) ben de 2. Kedimi aldığım dan beri uykusuzum gece gelir uyandırır emecek yer arar mır mır... Kapınızı hiç kapatmayın bence sizi özlüyor olabilir yalnız kalmak istemiyordur

Sznyll

Evet sanırım kızgınlığa girdi internetteki belirtilerin hepsi var bir süre çekeceğiz artık hanımefendiyi 😂