Kedim Her Gördüğü Kağıdı Parçalıyor. Bu Normal Mi?

Kağıt parçalamak kedimin hoşuna gidiyor. İlk sahiplendiğimde geçer diye düşünmüştüm ama değişen bir şey olmadı^.^ bunu engellemenin bir yolu var mıdır yahut bu normal bir durum mu?ulaşabileceği bir yere koli bıraktım. koli demeye bin şahit gerek artık onu parçalıyor yine de masamdan kağıt kaçırıyor..

4 CEVAP

cerenruya

Oyun olarak görüyordur onu. Benimki de saç tokasina öyle davranıyor. Bi bakıyoruz paramparça bütün tokalar😅

Elifsu17

Bizimki de kağıt peçete , tuvalet kağıdı rulosu parçalıyor, izin veriyorum çoğu zaman Enerjisini atsın boğuşsun diye. Kötü bir alışkanlık olduğunu sanmıyorum içindeki saldırma ve yakalama içgüdüsünü bastıramayız bu yüzden önemli kağıtları evrakları sağda solda tutmadığınız sürece sorun olmaz bence :)

Hilal001

@cerenruya saç tokalarını malesef yutabiliyorlar lütfen dikkatli olun :))

Renklipati

Yapmazmı ortada kağıt bırakamıyorum,koli ne bulsa koparıyor demekki geneli kağıdı seviyor :)