Tuvalet Kabından Fışkıran Kumlar

Yuusuft

Kedim her tuvalet sonrası (tuvaleti kapalı tuvalet olmasına rağmen) üstünü kapatırken veya eşelerken tüm kumu dışarıya atıyor nerdeyse 2 avuç kadar kum dışarıya çıkıyor ve tüm ev kum doluyor böyle sorunu olan var mı ne yapabilirim kumdan intikam alırcasına fırlatıyor tuvalet kabının içinden dışarıya doğru

6 CEVAP

pablopicasso

Kapalı wc ve önünde xxl paspas ve hemen oda giriş/çıkışında orta boy paspası var.

Ancak o kadar eşeleniyor ki, bir gün evi yıkmasından korkuyoruz.
İşi bitince de uçarak koştuğu için paspaslar yakalayabildiğini tutuyor yakalayamadıkları ardı sıra kum🙃🙃

Henüz 5,5 aylık olmasına ve hareketliliğine bağlıyorum. Zamanla düzeleceğini umuyorum😇😇

cerenruya

Ahhshaha süpürüyorum ben, paspas falan hikaye uzun menzilli bir atış gerçekleştiriyor bizimki

Mika1881

Bizimki de arada öyle yapıyo tuvalet önü paspas aldım büyük boy biraz da olsun kumun eve dağılması azaldı tavsiye ederim

yagmuryldrm

Bizimki de öyleydi kapalı kum kutusu aldım ben de. Dışarıya artık bir iki tane kum kaçıyor o da partilerinde kalanları silkelediği için

Beyzaduman

Benim kedim de zamanında her yeri kum yapardı. Terliğimin içi ve yatağımda bile kum oluyordu :)
Ben de hem bu problem hem de kedimin sağlığı için pelet kuma geçiş yaptım. Bentonitte elekli paspas hiç işe yaramazdı ama pelet kumda çok şükür ki işe yarıyor. Ve artık evde hiçbir yerde kum yok :)))

Boncuk2020

Ben evde elekli tuvalet önü paspaslarından kullanıyorum. Çok işe yarıyor. Üstelik tuvaletimiz açık. Çok sıkıntı yaratıyorsa bir tane de tuvaletinin bulunduğu ortamın girişine de koy. Epey bir toplar ortalığı...