Vancat Yavru Kedi Maması?

onur190707

bugün elime ulaşan ve ilk kez denedigim bu mamayı 4 kedim gercekten hic sevmedi üretim tarihide bu yılın 1.ayı yani cok eski degil sebebi aroma degisikligi olabilirmi önceden bonacibo kullaniyordum , vancat ise kuzu etli. bu mamayı düzenli olarak kullanan arkadaslar varmı acaba?

2 CEVAP

Patilehayati

merhaba normalde vancat mamasını çogu kedi severek tüketir. size tavsiyem eski mamanız ile yeni mamanızı karıştırarak vermek

onur190707

eski mamadan kalmadığı icin sadece vancat vermek zorunda kaldım.