Kedilerim Çok Fazla Mama Yiyor

pongul

merhaba, kısa bir süre önce kedilerim için brit care crazy kitten mama kullanmaya başladım ve şimdilik memnunuz çünkü sindirim sistemleri ciddi düzelme yaşadı (acana pacifica ve hills ideal balance sonrası). ancak acana yedikleri günlere nazaran brit care mamadan çok fazla tüketiyorlar. biri yavru olduğundan kapları boş bırakmak istemiyorum.

bu sürekli yeme durumu acananın protein oranı görece yüksek olduğu ve kedileri brit care crazye göre daha tok tuttuğu ve beslediği şeklinde mi yorumlamalıyım yoksa sadece yeni mamayı daha çok sevdikleri şeklinde mi? crazynin de kağıt üstünde protein oranı düşük değil çünkü.

1 CEVAP

patili

britcare'in de protein oranı yüksek ama acana ve orijen her zaman daha fazla tok tuttugu söylenir diğer mamalara göre. sebebi protein oranı değil, içerik. ama bebeklerse eğer daha, yesinler bırakın :)
beğenmişler demek ki.