Eve Yeni Gelen Kedi

syuhel

Dün gece bir kedi sahiplendik 8-9 gibi . 2 aylık falan. Dün yemeğini yedi suyunu içti ve oldukça da oyuncu . Kendi başına mama ve su kabinin yerini öğrendi 3 4 kere yanina koymuştum öğrensin diye . Ama hiç tuvalete gitmedi . Kucağıma alıp götürdüm 6 7 kere belkide daha fazla . Patileri ile kumu karıştırdım . Hatta oradan salonun yolunu bulup gitti ama günden beri ne çişini yaptı nede kakasını

Sahibi getirdiğinde tuvsletini yeni temizledim dedi . Yani yapıyor kuma onda sorun yokmus

Acaba yeni eve geldi diye stres yaptığı için mi yapmadı tuvaletini . Sizce ?
Surekli endiselenip tedirgin oluyorum

3 CEVAP

syuhel

@guldnz teşekkür ederim 🤭🤭 . Ve guncelleme , hem kakasını hemde çişini yaptı 🙈🙈

Renklipati

Evet daha eve ve size adapte olmadığı için tedirgin,bende sokaktan ilk aldığım zaman o aylıkta idi bir gün tuvaletini yapmadı sonra yapacak tır.. sadece üzerine gitmeyin kendi haline bırakın o güven duyunca kendisi tuvaletede gidecek kucağınıza da gelecek tır..
Hayırlı olsun bu arada patinizle mutluluklar

Renklipati

Alışmaya başlamış bile sevindim 🤗