Acilll!! Kedimi Arı Soktu

Pasakeyfi

Kedim Bahçede oynarken arı soktu bişey olur mu ne yapmalıyım?

6 CEVAP

Pasakeyfi

Herkese teşekkürler kedim artık iyi

brokingbad

iğnesini cıkarın alerjisi yoksa bir sey olmuyor mutlaka buz tutn

Pasakeyfi

5,5 aylık alerjisi var mı bilmiyoruz. Teşekkürler deniyeceğim.

Superisi814

Alerjik reaksiyon gösterirse hoş olmaz.Zyrtex surup verin siringayla.Antihistemanik surup.Siringayi aguz kenarijdan tutmalisiniz.
Ve yine de siserse veterinere ulastirin.

Pasakeyfi

Teşekkürler 😍😍

brokingbad

şişecek şişmesi normal ama dediğim gibi ultra fazla şişerse sıkntı vet e danısın.Kedimin patisini soktu hemen cıkardım iğneyi buz tuttum şişti ama çok büyük değil.İndi 1-2 füne