Kedim Halsiz Gibi

Acadrax

Arkadaşlar dün arkadaşımda kalmak için evden çıkarken kedim gayet hareketliydi bu sabah eve geldim uyuyordu uyandı iki üç saattir böyle halsiz gibi gözleri sürekli yarım yarım açık hareketleri normalde atikken biraz tutuk hareket ediyor dün ben gittikten sonra uyumuş genelde gece de uyumuş nedendir sizce

3 CEVAP

Acadrax

Acaba uykusubu alamamış olabilir mi çünkü miyavlamıyor sadece tutuk biraz normalde uykulu olunda severken hemen kucağıma gelip mırlardı öyle de yapmıyo trip mi atıyo ki

Merve203

Kakasini falan kontrol edin yapmis mi? Yemek yiyip su icmis mi

Acadrax

Islak mamasını iştahla yedi kakasjnı yaptı su da içti