Yavru Kedim İçin Altarnatif Besin

BlindCat

Evde yavru kedim için e onun seveceği nasıl mamalar yapabilirim yaş ve kuru mama veriyorum evet ama başka ne yapsam sever ?

4 CEVAP

pongul

haşlanmış yumurtanın sarısından verilebilir.

Dvuslat

Yoğurt, zeytin verebilirsinix evinizden bide ayrıca gimcat macunlardan alabilirsiniz

yasement

Tavuk (kemiklerinden ayrılmış olmalı), tavuğun yarısı kadar ciğer (yürek falan da olur), toplam et kadar kabak, havuç, bulgur, pirinç ne dilerseniz artık bu sebze kısmında, patates de olur. Protein kaynağını ve oranları da kendinize göre ayarlarsınız. Ama tahıl oranı çok olmamalı. Hepsini haşlayıp ılıkken verebilirsiniz. Bazı kediler püre halinde seviyor yaş mamaları. Mamanın içinde ciğer olunca sevmemesi pek mümkün olmuyor. Sadece ciğerle de deneyebilirsiniz abartmadan yediği sürece. (Bu arada çok yavru değilse kedi, hazır mamaları yiyebiliyorsa bunu da yiyebilir)

BlindCat

Yok cok kucuk degil saol