Friskies Kittenden Brit Care Kitten Geçtim Alışır Mı?

georgestaub

İlk idareten friskies aldım mama kabını koydukça bitiriyordu brit care kitten bugün geldi her zamanki gibi koydum ama yarısını yedi yarısı kaldı sizce mamayı sevmeme gibi bir durum olabilir mi?

daha ilk yiyişi bu friskies çok kuru sert kokusu olmayan market mamasıydı.

4 CEVAP

Cotontzu_Siri

yaş mama ile karıştırarak alıştırın

georgestaub

@siri

hazırda royal canin kitten yaş maması var onla karıştırıyorum, az önce diğer yarısınıda yedi büyük ihtimal sevdi :D

kuruya tam alışsın royal canin bitince yaş mamayıda brit care kitten alacam, sonrada sadece kuru mama

dollfacepersian

1 hafta boyunca ikisini karıştırarak yavaş yavaş Brit care'in oranını artırarak geçiş yapmanız gerekiyor. Bir anda geçerseniz migdesi bozulabilir ve tadına alışmakta zorlanabilir

georgestaub

friskies bitmek üzereydi bir avuç içi kaldı mama gelince bende aşağı inip dışarı koydum sokak kedisi gelip yesin diye yani şuanda yok friskies mama sadece brit care var