Kedimin Pipisinde Siyahlık

zeysf

kedimin pipisinin alt kısmında bi siyahlık gördüm bi de alt kısmında kırmızı bi çizgi var o da yoktu sanki daha önce

3 CEVAP

fatma_nur42

fotoğrafını görmeden ne yapalım 3D hayal etmemizi mi istiyorsunuz?

gamzex

kızarıklık ve tuvaletini yaparken miyavlayip zorlanıyorsa sistit olmuş olabilir

zeysf

fotoğraf eklemeyi unutmuşum kusura bakmayın birden panikle yazınca tekrar soru yüklemeye çalışırken de fotoğraf olunca bi türlü yükleyemedim neden bu şekilde tepki verdiniz onu da anlamış değilim