Merhaba Arkadaşlar İlk Defa Hayvan Besliyorum Nolur Bana Biraz Yardımcı Olun Kedim Martar Oldu Çok

Maya2017

Merhaba arkadaşlar ilk defa hayvan besliyorum nolur bana biraz yardımcı olun kedim martar oldu ne yapabilirim acaba vmp ilaç tavsiye ettiler ama birde promega hangisi alsam acaba

4 CEVAP

dollfacepersian

Benim kedimde de mantar var.Doğal elma sirkesi çok faydalı oluyor. Her gün bir kahve fincanı suya 2 çay kaşığı elma sirkesi koyup pamukla sürüyorum. Bunun haricinde bağışıklık sistemi yüksekse mantarı daha kolay atlatıyor kediler. Ben düzenli olarak vitamin kullanıyorum şuan. Birde veterinerim mantar aşısı yaptı.

Veterinere götürdünüzmü mantarmı martarmı martar nedir ben pek anlayamadım sorunuzu

Maya2017

Yanlış yazmışım evet mantar

meldahilal

r sarımsak sirke tedavisi diyorlar istersen araştır çabuk iğleşmek dileyiyle