Resimdeki Kedinin Irkı Nedir Acaba ?

Karasu1925

Merhaba ,
Yavru bir kedi sahiplendik ve cinsi tam olarak nedir anlıyamadık asilarini yaptirdigimiz veteriner british Shorthair dedi fakat baska bir veterinerde bu kedi kırma dedi yardımcı olabilirseniz çok sevinirim şimdiden hepinize teşekkür ederim.

13 CEVAP

oscarto

Bence Scottish straight olabilir.

BuseDM

British shorthair

siriniko29

British shorthair ya da scottish straight bence. Kırma olduğunu düşünmüyorum açıkcası. Ama bir önemi yok bence. Sağlıklı mutlu ömrü olsun. Cins ise lütfen çiftleştirmeyin kısırlaştırın uzun ömürlü olması için önemli.

Oqrenerde06

Scotish straight olabilir.

ercan123

scottish straight. göz ve kulak yapısından. russian blue değil.

Karasu1925

Verdiğiniz bilgilerden dolayı hepinize tek tek teşekkür ederim 🙏

shallwe

Satın mı aldınız?

fatma_nur42

british değil scottish straight bu kedi kulaklarından belli oluyor

fatma_nur42

british diye sahiplendiyseniz yalan söylenmiş size haberiniz olsun

scottish straight veyz russian blue

alabalik32

Kırma falan değil.
Tam bir British Shorthair. Aynı benim oğlumun bebekliği.

tyguler

Safkan british shorthair kedilerin gözü kehribar renginde olur. Fotoğraftan gördüğüm kadarıyla kehribar değil. Kırma olabilir. Ya british kırması ya da scottish straight olduğunu düşünüyorum.