Bahçede Beslenebilecek Küçük Köpek Irkları

TheMuzaLi

Arkadaşlar bahçeli evimiz olacak bizde köpek alacağız başka bir yere götürürken kolay taşımı olacağı için küçük bir köpek arıyoruz 30 cm civarlarında bahçede bakılabilecekküçük köpek türleri varsa yazabilirmisiz lütfen

21 CEVAP

TheMuzaLi

ingiliz cocker nasıl mesala bahçe yaşamı uygunmudur ingiliz cockerlerine

TheMuzaLi

bide şöyle bir durum var bizim gittiğimiz yerler eve köpek kabul etmiyor birde bu ev apartamn oluyor

TheMuzaLi

sizede uğraşa sokuyorum ama kusurunuza bakmayın

theyusra

bahçede bakmak istiyorsanız bakımına daha çok dikkat etmelisiniz, üstelik kuzey ırklarından tercih etmelisiniz üşümemesi için ama kuzey ırklarının da bakımı ve eğitimi çok zordur. tekrar ırklara bakıp yazarım buraya ama hayır english cocker olmaz.

theyusra

yaşamınız uygun en uygun ırk tahminlerime göre shiba inu olacaktır. petlebide bu ırk hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz, zaten asla ırk araştırması yapmadan köpek sahiplenmeyin. bu ırk ise zorlu bir ırktır ve yeterince köpek eğitim bilgisi edinmeden lütfen ırk farketmemeksizin hiçbir köpeği sahiplenmeyin yoksa çok zorlanırsınız.

CalicoMinos

O zaman süs köpeği almanız gerekiyor uzun tüylü Beyaz köpekler oluyor cinsini unuttum onu alabilirsiniz Bizim yazlıkta da kadının birinde vardı her yeri dolaşıp evine geri gidiyor boyu da 40 cm felan