Tanıdıgım Biri Yavru Kedi İstiyor

Luckyssss

Acilen tanıdıgım biri yavru kedi istiyor uzakta bile olsa petnakil gerçekleştirecek olan var mı acaba sarman veya tekir sultangaziye

24 CEVAP

dollfacepersian

Puppy730
Kendisine mesaj attım. Cevap bekliyorum. Umarım yavrularımdan en azından biri yuva bulur. Kaç gündür yavrulara bakan bayanla konuşuyoruz. O kadar üzgün ve çaresiz ki. Sanırım dün veya dünden önceki gün bebekleri iş yerinin önündeki sokağa bırakmış. Bebekler çok korkmuş,o da dayanamayıp tekrar eve getirmiş. Bu böyle ne kadar devam edebilir bilmiyorum:(

Cotontzu_Siri

sokaktan sahiplenebilir. instagramda ve bu gibi sitelerde bir sürü sahiplendirme ilanı var

Cotontzu_Siri

sormuş zaten :)

dollfacepersian

Puppy730
Tabi ki paylaşırım,yuva bulsunlar da. Şuan 5 yavrudan ikisi kaldı. Birini bayan sahiplendi,birini bayanın arkadaşı,bir tanesi benim açtığım ilan sayesinde sahiplenildi. Son iki yavrudan tekir olan sahiplenilecekti ama başka kedi sahiplenmişler. Siyah tortie desenli olanı kimse istememiş. Sanırım görüntüsünü kimse beğenmiyor. Bebek zaten en küçük kalan yavru,sokakta şansı hiç yok:(

Puppy730

İmkânım olsa... Siyah kedi sahiplenmek istiyordum ben ama kısmetim Lucy imiş. Siyah kediden güzeli var mı ya? İnsanlar delirmiş.

dollfacepersian

Puppy730
Size kesinlikle katılıyorum.Ayrıca onun deseninde kediler çok fazla bulunmuyor. Şu güzelliğe bakar mısınız

Puppy730

Var mıdır fotoğrafı? Dağıtsak ilanla.

Puppy730

Tabii ki, hemen paylaşıyorum bildiğim sitelere.

dollfacepersian

Puppy730
Çok teşekkür ederim:)

dollfacepersian

Şu sarı bebeğin arkasındaki yavru. Tek başına resmi olmadığı için kardeşleriyle ve annesiyle olan resimlerini koymak zorunda kaldım

dollfacepersian

Puppy730
Tabi daha iyi olur

Puppy730

Dollfacepersian'a sorun, onda yavrular vardı.

Luckyssss

Yazdım :)

Senasakar

Hala bulamadıysanız benimle iletişime geçebilirsiniz

Luckyssss

Sizede attım :)