Kedim Tuvaletini Kapatmıyo

fatmanuur42

meraba 4 aylık dişi kedim 3 günüdür kakaasını kapatmıyo evde koku oluşuyo. Geldiği ilk günden beri hiç böyle bir sorunla karşılaşmamıştık neden böyle yapıyo anlam veriemiyorum ne yapmam gerekiyo sizce

3 CEVAP

Bir ara kumu sipariş vermiştim geç gelmişti elimde ki kum bittiği için kum kabına ekleme yapamadım kumunu değiştirmek için diğer kumu da beklediğim için biraz kirlenmişti öyle olunca pek memnun olmuyorlar doğal olarak kumu az geldiği için kapatmıyor hatta açıkta kaldığı için de oynuyordu sonra kum gelince hemen temizledim kum ekledim 6-7 cm kadar gittiğin de direkt kapatmaya başladı tekrardan

Kediniz kakasını yaptıktan kısa süre sonra temizliyorsanız bu duruma alışıp kapatmıyor olabilir

fatmanuur42

1 haftadıryoğun olduğum için özen göstermemiştim peki bu alışkanlığı hemen geçermi