2 Aylık Kedi Neler Yiyebilir Onun İçin Neler Alabilirim

miammmm

merhaba 2 aylık kedi almayı düşünüyorum onun için ne almalıyım ne yiyebilir proplan junior yavru kedi maması aldım günde kaç kez verebilirim ve kaç gr vericem

13 CEVAP

pongul

proplan tercih etmeseniz daha iyi olabilir sebepleri forumda çok yazıldı.
mama olarak ben su an brit care crazy I'm kitten kullanıyorum ve memnunum- önerilen de bir mama. royal canin mother&baby de fena değil.

georgestaub

@pongul

bende brit care crazy i'm kitten aldım yaş mama vermeme gerek bile kalmadı mamayı iştahla yiyor, acana ve n&d den sonra en iyi mama bence, royal caninde fena değil ama bence brit care daha iyi.

ayseeny

bende kedimi 2 aylıkken aldım ve purinanın yıldız şeklindeki kitten mamasından vermişlerdi kafeste ondan yiyormuş. her gün tazeliyordum mamasını kabının yarısı kadar koyuyordum keyfine göre yiyordu ama sanırım yeterince kaliteli bir mama değil n&d kitten mama alabilirsen ondan al bende değiştirdim

nifito

Veteriner bize royal mother in yavru kedi kuru mamasından önerdi. İştahla yiyor.

abb_2004

Royal canin baby cat

miammmm

arkadaşlar cevap yazan yokmu

miammmm

teşekkürler

miammmm

peki ölçüsünü ne kadar koyabilirim ayrıca mama aldım şimdilik biterse

miammmm

teşekkürler

miammmm

bide yardımcı olurmusunuz 2 aylık kedi için kaç gr verebilirim

nifito

Ben 1 avuç koyuyorum. Yedikçe yeniliyorum ama genelde 1 avuç mama 1 gün yetiyor ona

nifito

Benim kızımda 2 aylık şu an .

miammmm

teşşekürler cevabınız için kedi 3 aylıkmış erkek çok tatlı fiyati 1000 dolar