Yetişkin Kedi Yavru Mama Yiyebilir Mi?

Bukett32

Yetişkin bir tekir kedi.1 yaşında.Yavru kedi maması yese bir sorun olur mu?

9 CEVAP

Renklipati

Sorun olmaz sadece yavru kedi maması taneleri biraz ufak oluyor..sokak kedisinemi vereceksiniz

Bukett32

Yok kendi kendi kedim icin.Yavru mama da daha cok vitamin vardir diye dusunuyorum ve daha iyi olur diye dusundum

Renklipati

Kedin 6 aylık ise kesinlikle yavru mama ile besle vitamini küçükken alıyor lar yavru mama içeriği daha yüksek

Salihaylmz

Zararı olmaz sadece kilo aldırır 😂

schembri2

Miss gibi olur, sanada teşekkür eder, ellerinden öper.

emiirubx

bencede bir sorun olmaz

anti_duayen

Ben de sokak kedilerine yavru kedi maması alıp verdim.Sevdiler. :)

Buketbayraktar

Fazla kilo alabilir ama kontrollü verin yine de

elif3992D

sorun olmaz ama yetişkin maması yese yani bence daha iyi olur :)