Kızmı Erkekmı

miammmm

Anket

kız
(19 oy)
erkek
(11 oy)
Toplam (30 oy)

2 aylık kedi alıcam karar veremedim kızmı erkekmı alıyım sizce

19 CEVAP

patili

erkek kediler de evsiz kalmasın. onlar da çok tatlı tosuncuklar.

Ealbs

Erkek kediyi sadece koku bıraktığı için kısırlaştırmak demeyelim sonuçta dişi kediler de kızgınlığa giriyor koku bırakmasa da kendine zarar çiftleşememesi onu mutsuz edecek çünkü dişi de olsa erkekte olsa öncelikle kısırlaştırmayı kafaya koymak lazım hangisi sorusuna gelince cinsiyetine çok takılmayın bence nasılsa karakteri cinsiyetine bakmıyor

dollfacepersian

Patili'ye katılıyorum. Erkek kedi sahibiyim ve uysal,sevgi dolu bir kedidir.Beni sadece kızgınlık döneminde çok zorlamıştı. Onun dışında yavru kediden farkı yoktur.
Size tavsiyem oğlan annesi mi yoksa kız annesi mi olmak istediğinizi düşünün ve öyle karar verin. Çünkü bağlandıktan sonra kedilerimizin evlattan farkı kalmıyor:)

Kesinlikle dişi almalısın. Erkek kedişler büyüdüğünde malesef sağa sola koku birakabiliyor. Dişi kedilerde boyle bir durum yok. Ama erkek kedi alip kisirlastirirsaniz sıkıntı olmaz

nifito

Hem dişi hem erkek kedi bakıyorum. Dişi kedim kendini sevdirmez,canı istediğinde sevdirir. Genellikle tırmalar saldırır. Bu zamana kadar hep erkek kedi baktım. Erkek kediler daha oyuncu,daha yaramaz,daha sevimli oluyorlar. Fakat şu da bir gerçek ki dişi kedim sokaktan aldığım erkek yavruyu sahiplendi. Hatta emzirdi. 2 aylıkken getirmiştim erkek kediyi şu an 1 yaşında ve hala emiyor.

yanik_kedi

Erkek kedi bakmadım daha önce hep köpek bakmiştim ilk kedim yanık oldu kızımla çok iyi anlaşıyoruz oyuncu ve cana yakınlar dişi tercih edebilirsin:)

ndntmert

kız daha iyi

yanik_kedi

Peki bunu niye burada söylüyorsunuz pardon da? Cok güzel bisiymis gibi fiyatida 1000 dolar diye

Cotontzu_Siri

Elit yavru gibi hayvanlara en iyi şekilde bakan ve onlara değer veren bir çiftlikten almıştır inşallah :/

dollfacepersian

Fiyatı bin dolar olan bir kediyi kim hediye eder ki? Bakamasa bile satar bence

yanik_kedi

Dollfacepersian üyemize katılıyorum saçma :/

miammmm

teşekkürler herkeze kedimi aldım erkek 3 aylık fiyati 1000 dolar

Yavruyu satin mi aldiniz ? Keşke sahiplenseydiniz...

Puppy730

Pek inandırıcı gelmedi.

miammmm

hayr satin almadım hediye geldi