Kedi İstifrası

AFAKIN

Merhaba, 2 yaşlarındaki erkek kedim 1-2 gündür sabah ve öğlen saatleri arasında bir kere kusuyor. Farklı olarak her zaman yediği kuru mama ve bir tatlı kaşığı yaş mama haricinde hiçbir şey yemedi. Koyu sarı renginde kusuyor, ishal değil. Son 15 günde biraz kilo verdi ve çok tüy döküyor, kendini taratmıyor.
Balkonda betonun üzerinde saatlerce yatıyor orada üşütmüş olabilir mi ya da daha farklı bir hastalığın habercisi mi ?
Daha önce başına gelen arkadaşlar bilgi verip yardımcı olabilirse çok sevinirim.

3 CEVAP

nifito

Merhabalar benim erkek kedimin başına böyle bir şey gelmişti. Çok fazla tüy döküyordu sonra kusması kesildi. Kendi kendine düzeldi ama şunu farkettim kedi çimi aldığımda yemeye başlamıştı. Yani sebebini tam bilmiyorum belki bazı vitaminleri mineralleri eksik kalıyordur. Kedi çimi almanızı öneririm ama

AFAKIN

Güncel :(

AFAKIN

Kedi çimi tamamdır, haşlanmış patatesin zararı ya da yararı olur mu ? Bilginiz var mı ?