Sokak Hayvanları İçin Mama

empty_

Merhabalar.3 tane hayvan beslemesi yaptığımız bölge var.Toplam 80 civarı köpek var ve günde 15 kilo mama gidiyor.Her gün bir bölgede besleme yapıyorum ve mama masrafımız aylık 5000 TL tutuyor.Artık zorlanmaya başladım.15 kilosu 100 TL tadını sevdikleri bi mama öneriniz var mıdır?Ayreten kediler içinde önerİ alabilirim.Kediler için bütçem 15 kilo 150 TL.Kediler daha az olduğu için sıkıntı çıkmıyor.Ayretten ciğer tavuk alıp ucuza makarna ilerde mama yapıyorum tavsiye bekliyorum teşekkürler.

5 CEVAP

Renklipati

Kediler için enjoy bakabilirsiniz severek yiyorlar ben onu alıyorum 15 kg 133 135 TL arasında
Köpek için arkadaşlar da fikir verecektir

empty_

Teşekkürler öneri için

empty_

Güncel

fatmanurxak

Enjoy ve pawpaw severek yiyorlar. Daha farklı mama da denedim asla yemediler çöpe gitti.

minky

Ben dağda besleme yaparken pawpaw alıyorum hepsi yiyor