Kedim Zayif Yasarmi

Benim kedim 2 aylik hatta biraz daha buyuk 2 igne oldu ve zayif yasarmi

10 CEVAP

Cotontzu_Siri

Ne kadar zayif?

Cotontzu_Siri

Yaşar

nifito

Benim sokaktan aldığım kediye çok zayıf ve küçüktü. Inanir misiniz boyu kadar iğneyle vucuduna serum enjekte ettiler. Bir de kan testi istedim küçük vucudu yormayalım demelerine rağmen sabah akşam 7 gün boyunca antibiyotik igne yapmami istediler ki ben zaten ağzından antibiyotik veriyordum kediye. Neyse beslenme şeklini düzeltip ishalini kestik sonunda. Öncelikle güçlensin diye sakın süt ve süt ürünleri vermeyin. Protein olması için yumurta verebilirsiniz. Benim kedi yemısti. Sonrasında mother royalin bebekler icin kuru mamalari var. Her gun azicik kasesine koydum. Konserve de verebilirsiniz ama bizim ufakligin midesi bozuk oldugu icin cok islak mama vermedim. Beslenme ile yavruyu güçlendirebilirsiniz. Şu an yanınızda olduğu için çok şanslı. Ona sevginizi,ilginizi ve kuru mamasını verin. 1 haftaya toparlayacak ve daha sağlıklı bir kedi olacaktır. :)

nifito

Ben yavru kedimin ishalini ercufrl diye bir bagırsak antiseptigi var onunla kestim. Sabah akşam ağzına şırıngayla 0.3 cc veriyorum.

çok teşekkür ederim cevaplandirdiginiz icin inşallah yaşar sadece iğnenin küçük olduğu için onu olumsuz etkilemesinden korktum:)

nifito

Ne demek. Merak etmeyin ufak olabilirler ama düşündüğümüzden çok daha güçlüler :) Geçmiş olsun

busesahin

zamanla şişmanlar bir zamanlar benim kedimde çok zayıftı ama baya kilo aldı bazen kilosundan yere bile düşüyordu

inşallah :) teşekkürler

Yani çok fazla zayif değil aslında ama yetersiz imiş

Tesekkurler 2 aylik ama isal olduğu için 2 igne oldu o onu oldurmez degilmi