Kısırlaştırma Sonrası

chromatica

erkek kedimin ısırma huyu hala devam ediyor, ne kadar izin vermesemde elimi gördüğü an ısırmaya çalışıyor. merak ettiğim şey kısırlaştırdıktan sonra bu huyunu bırakır mı? çünkü çoğu kişinin kedisi kısırlaştırıldıktan sonra uysallaşmış

2 CEVAP

deniznergis

biraz unuttu sanırım ısırmalarını huyları çok degişti çok sakin oldu eski halini arıyorum sanki

Kedim dişi yeni kısıtlastırdım bir kaç gün oldu az kendıne geldı hemen ısırmaya yaramazlık yapmaya başladı huyu aynı yanı😕