N&D Kuzulu Yaban Mersinli Tahılsız Mama

Bu mamayı kullanan arkadaşlar varsa yorumlarını merak ediyorum

11 CEVAP

ursaminor

kedi için mi köpek için mi?
Ben Zilli'ye (köpek) bundan aldım balkabaklı yaban mersinli tahılsız kuzu etli..
Ama Fıstık (kedi) için ND'ye hala kendimi hazır hissetmiyorum.
Şİmdi en son Taste of the Wild - Geyik/Somonlu aldım bakalım onu nasıl karşılayacak sevecek mi :)

Siz orijen kullanmıyor muydunuz? Hayırdır?

Cotontzu_Siri

Kullanmadım ama çok iyi

evet orijen kullanıyorum.Six fish bitmek üzere.Şimdi de regional red le devam edicem.Sadece merak ettim kullanıcı deneyimlerini.Belki bi sonraki tercihim olabilir diye

ursaminor

Şeyi merak ettim, orijen bizim kıza ağır gelip alerji yapmıştı ya.. sizde de böyle bir durum mu oldu acaba dedim. Aman olmasın :)

çok şükür alerjik bi durum yok:) ama biraz tüy dökümü var, tabi mamayla mı alakalı yoksa başka bi sebep mi şimdilik bilmiyorum.Şimdi regional redi deneyelim bakalım nası sonuç verecek..

ndntmert

çok iyi mama

ndntmert

iyi

ndntmert

çok iyi hatta muhteşem bence bu mamayı alın öneririm ben kullanmıyorum ama iyi bir mama yorumlardan gördüklerimi yazıyorum bunların hepsi puan kazanmak için herkese yazıyorum bene çok iyi bir mma herkese öneririm hayvanın kediyse köpek maması al köpekse kedi maması al yetişkinse yavru maması al yavruysa yetişkin maması al herkese tavsiye edirım bence çok iyi olur öyle herkese tavsiye ediyorum

Ece5

Biz iki kedimize düşük tahıllısını kullanıyoruz
Cok begendik
Tüy dökümü azaldı agız kokusu yok severek yiyiyolar

ygzkptn

Ben düşük tahıllısını sokak kedisine 3 avuç verdim hepsini yedi:))

dollfacepersian

N&D markası tahılsız olarak Kinoa ve Balkabaklı seriler çıkardı. Birçok ihtiyaca yönelik formülleri var. Kinoa formülünün cilt ve deri sağlığı,idrar yolu sağlığı,sindirim sistemi sağlığı ve kilo kontrolü için formülleri var.
İsterseniz bu serilerden birini deneyin