Acil Cevaplar Mısınız

gulceguldas

kardeşim kedimi oyuncağıyla oynatırken fazla döndürmüş bir anda yere yığılıp kafası ve ağzı titremeye başlamış burnundan da bir sıvı geldiğini gördüm sizce ne olabilir acil cevaplar mısınız

7 CEVAP

gulceguldas

dün götürdüm denge kaybıymış orta kulağıyla ilgiliymiş çok şükür bir problemi çıkmadı

sedefjisung

bence acil veteriner hekime gitmeniz gerekiyor

Elifsu17

Acil acil acil veteriner zaman harcamayın çok pişman olabilirsiniz kalp problemi çıkabilir

zba7

Bu tarz durumlarda vakit kaybetmeden veteriner hekime gitmeniz iyi olacaktır. Bir çeşit kriz geçirmiş olabilir. Bir hastalığın göstergesi de olabilir.Umarım önemli bir durum değildir. Çok geçmiş olsun..

dezgicavus

İnsanlardaki epilepsi gibi, hayvanlarda kriz atağı olan hastalıklar olabiliyor. Bir an önce teşhis ve bu krizlerin olmaması için gereken önlemleri öğrenmek için veterinere gidin mutlaka. Çok geçmiş olsun, umarım ciddi bir durumu yoktur.

Cook

Burundan sıvı gelmesi nörolojik bir probleme işaret.Tarif ettiğiniz şey bir çeşit nöbete benziyor.Veterinerinize haber verin durumu.Şu an normal devam ediyorsa,çok uzun sürmediyse veterinere götürmenize gerek yok sabah götürün.Ve tam donanımlı bir yere götürerek tetkiklerini yaptırın.Şu an götürseniz de yapılabilecek bir şey yok,belki sakinleştirici verirler o kadar.Burnundan gelen sıvı hangi renkli

gulceguldas

sakinleşti ama çok korktu o da koltuk altından çıkmıyor normalde taşıma kabına girmiyordu şimdi nasıl sokacağız bilmiyorum