15 Kilo Mama Bayat Mı?

Siyammm

Arkadaşlar takdir ederseniz Mina'nın mamasını fiyatı daha uygun olduğu için(kilo hesabı yapınca tabiki) 15 kilo aldım.
Mamasını yediğinde hep etrafında artıklar oluyodu bölünmüş olarak. Ağızından düşerken de gördüm yanlışlıkla yapıyor sandım. Az önce mamasını koydum (mamalari 4l lik yoğurt kaplarında poşette saklıyorum fotoğraftaki gibi) neyse son kabin dibine kadar kullanmıştım koydum mamayı yemek istedi ama kasıtlı olarak ağızından bıraktı gibime geldi. Ve iğrendiğinde yaptığı gibi patisini salladı. Mamayi sokak kedilerine verdim yediler. Yeni kap açtım , bu sefer ağzından bırakmadı ama bikaç tane yiyip uzaklaşacakken yine iğrenme hareketini yaptı. Mamayı kilerde saklıyorum sıcak bir ortam değil. Az uz da değil 12-13 kilo var daha. Sahiplendiğimden beri aynı mamayı kullanıyoruz. Sıkılmıştır diyebilirsiniz ama iğrenme hareketini neden yapıyor o zaman? Birde yeni farkettim mamanın içinde küçük beyaz şeyler var kurtçukla alakalı değil küçük beyaz noktalar. Bunlar küfmü acaba diye düşündüm daha önce varmıydı hatırlamıyorum. Mystic kitten kullanan başka birisi varsa bu taneler hakkındada yazarsa çok memnun olurum fikirleriniz benim için onemli akşam akşam içime kurt düştü.

3 CEVAP

Lils

Mystic beyaz noktalı bir mama. bizim 1.5 kilo da 15 kilo da beyaz noktalıydı. Bayatlama konusunu bilmiyorum ama bayatladığını sanmıyorum

efendhy

sanmıyorum bayat olacağını

Siyammm

@lily teşekkur ederim umarim öyledir