Kedim Surekli Disari Cikmak İstiyor.

Zbabivjj

Merhaba benim 1 yaşında erkek kısır bir tekir kedim var. Bebeklikten beri bizimle yaşıyor. Annem sağolsun kediyi binaya ve bizim otoparkımıza alıştirdi.Kedimde sürekli olarak dışari gitmek istiyor.ancak otoparkta kaçabilecegi bazi yerler oldugu icinden korkuyorum.Het sabah annem ise gidecekken bas bas bagiriyor kapinin onunde.bundan nasil vazgeeribilirim.Ayrıca2. kedi iyi olurmu veya köye göndersem orada yasayabilirmi?

4 CEVAP

Patili_1

Köyde kendi başına yasayamaz özellikle orda kedi sever birileri yoksa bu nedenle bence köye bırakma bizim kedimizde her gün dışarı çıkardı çok zayıfladığı için artık cikarmiyoruz ve şuan bile hâlâ bas bas bağırıyor aldırış etmiyoruz baya bağırıyor annemler ise ben okula gidiyorum evde sıkılmasın diye oyuncaklarını oynarken cikiyorum eve geldiğimde uyuyor oluyor biz eve gelince gine cikmak istiyor ama izin vermiyoruz eskisinden biraz daha az bağırıyor artık cikarmadigimiz için

efendhy

canı sıkılıyordur

Zbabivjj

Ne gibi oyuncaklar onerirsin peki?

Monserzk

Kucağınızda yada taşıma çantasıyla balkona çıkarabilirsiniz her gün 15 dakika çıksa hevesini alır sizin içinde daha kolay olur