Kedim Tuhaf Davranışlar Sergiliyor

sabahları özelliklede ben uyanayım diye mi yapıyor anlamadım ama yeni yapmaya başladı bu hareketi yastıgımı ısırıyor ama baya baya koparmaya çalışıyor gibi sonra yorgana geçiyo onu ısırmaya çalışıyor yetmeyince gelip beni ısırıyo yediğini hiç görmedim kumaş falan kusmadı da ama bu ısırma olayına cözüm bulmak istiyorum

5 CEVAP

Mama kabını boş bırakmayın, mama bulduğunda sizi rahat bırakır diye düşünüyorum.

Firuzecik

Tek kediyse hem sıkılıyor da olabilir. Firuze kızım küçükken ayaklarımı ısırırdı oynamak için maması olsa bile. Şimdi kardeşiyle koşturuyorlar bana bulaşmıyorlar :))

Sürekli mamasını veren sizseniz sabah erken saatlerde bu şekilde davranması normal, yemek vermenizi istiyor fakat bu haraketleri gün içinde de yapıyorsa oyun oynamak istiyor olabilir.

evet ben veriyorum mamasını bunu düşünmüştüm ama nasıl değiştirebilirim bu durumu bilemiyorum

mama kabı her zaman dolu😂 Evet tekir demek ki bize ikinci bir kedi şart 😂😂😂