Olacak Gibi Değil Sanki ?

Miril

Daha öncede defalarca soru sordum bu konu hakkında kedilerim anlaşır mi falan diye ama çok kötü pati atıyorlar birbirlerine artık zarar verir tarzda yeni gelen kedi çok pati atıyor burnunu çizmiş kedimin yeni gelen kedinin keyfi yerinde ama benimki çok miyavlıyor o pati atınca falan mutsuz gibi yeni kedi geleli 3 haftaya yaklastik ne yapacağımı bende bilmiyorum sanki olacak gibi değil hiç ılımlı değiller birbirleriyle ilgilenmiyorlar normalde ve tek yaptıkları dovusmek her şeyi çok güzel hayal etmiştim oysaki :(

18 CEVAP

pongul

aynı odada iken çok sevdikleri ödül maması varsa sırayla yalatın, yedirin, yanyana bulunsunlar o arada kokularına alışsınlar.

Miril

Şuan yanyana yatırdim uyuyorlar bende çözemiyorum bunları instagram hesabımızda videosu var benim önceki kedim yeni gelen kediyi yaliyor seviyor başını falan :) hesabımız ; bycatmiril ordan bakabilirsiniz

Kubraaktas_

Benimde kedilerim 1 yila yakin suredir didisip duruyorlardi ben ilgilenmiyormus gibi yaptim her ikisiyle de bu sefer onlar iyi anlasmaya basladi bence sende biraz zamana birakmalisin