Onıque Mama Hakkında

Sselin1

Merhaba arkadaşlar UNIQUE markasini kullanan ya da duyan bilgisi olan var mi ?

11 CEVAP

Somonlu mamasının içeriğini atıyorum

İşlenmiş Hayvansal Protein (%30), İşlenmiş Somon Proteini (%14), İşlenmiş Hamsi Proteini, Pirinç, Yulaf, Tavuk Yağı, Balık Yağı, Şeker Kamışı Lifi, Mısır Glüteni, Balık Aroması, Ksilo-Oligosakkaritler, Bira Mayası, Keten Tohumu, Tuz,

Asla kullanmam ben olsam.

fettahaltuntas

fiyati cok fazla veterinerler tavsiye ediyor ama asla kullanilcak bir mama değil

minky

İthal mama bile değil fiyatı çok fazla bu içerik için.Fiyatı daha ucuz olsaydı felicia gibi kullanılabilirdi ama çok pahalı o içeriğe göre

Felicia çok daha iyi bu mamadan.

Sselin1

Icerigini biliyorum arkdaslar sorma amacim etkileri nasil. Kullanici yorumlari yani. Bu markanin veteriner serisi de var yerli bir firma acisindan bu cok iyi. Eger etkileri iyise yani kullanilan malzeme kaliteliyse veteriner mamalari da iyi olur diye dusunyorum

Sselin1

Yorumlariniz icin teşekkurler :)

Oqrenerde06

Ben tavuklusunu kullanmıştım severek yemişti kızım 2.5 aylıktı ilk mamasıydı fena değildi ama içeriğini beğenmediğim için değiştirdim şeker kamışı falan zararlı.

LaLuna12

Kedilerimi ilk sahiplendiğimde veteriner önermişti ama bi daha asla kullanmam ishal yaptı, tüylerine iyi gelmedi, sırf aç kalmamak için az az yediler 1 günlük miktarı 2 günde anca bitirdiler ki bi tanesi çok iştahlı ona rağmen az yedi.

DAMLAYMANAV

Balıklı kitten maması aşırı ishal yaptı. Acilen değiştirmek zorunda kalmıştık.

Sselin1

Evet yavru kedilerde balıklı mamalar genellikle ishal yapiyor. :/

Betulb97

Kısırlaştırmaya kadar yaklaşık 3 ay somonlusunu kullandım, o dönem çok çok çok tüy döküyordu. Mamasını değiştirince geçti, ama tanıdığım sarman bir kediye de iyi gelmişti.