Brit Care Kısırlaştırılmış

oscarto

Brit Care Strelizied serisinden bir mama kullanan var mı? Varsa sizce iyi bir mama mı, önerir misiniz?

3 CEVAP

Buketbayraktar

Ben yavru ve yetişkin olarak brit care kullandım. Yarın kısırlaştırma var sonrası da brit care kısırlaştırılmış ile devam edeceğim. İçeriği gerçekten temiz güzel bir mama.

Ben de içeriğini çok seviyorum ama kittendan da Kısırlaştırılmış mamasından da memnun kalmadım. Küçük kedimde egzama oldu onu kullanırken. Büyük kedimde de ishal oldu geçmeyen bir ishal tavşanlı sindirim sistemini kullandım özelliği için değil tavşanlı olduğu için almıştım sevmedi ve uzun bir zaman vermeme rağmen ishali düzelmedi. Hassas bir kedi de değil aslında. Matisse e geçtim 1 ay oldu hala tam düzeltemedik dışkıyı. Ama sorun belki de benim kedilerdedir bilemiyorum. Yani kötülemek de istemem mamayı memnun olanlar var çünkü. Denemeden bilemezsiniz

Firuzecik

3 kilo kullandık proplandan gectim kakasi duzeldi (proplanda kabızlardı). Tüy dökümü azaldı gibi. Severek de yediler. Şuan ndyle karıştırıyorum ndye gecerim sanki briti seçiyorlar gibi bakalım.