Kedım Çok Hasta Yardım Edın Noluur Lutfeen

Myca

Kedimi salı günü barinaktan sahiplendim.Daha sonra barinaktan sahiplendigim kedimi yikadim. (Barinaktan iki kedi sahiplendim bu arada).ikisinide yikadiktan sonra fark ettim ki 1.5 aylık kedim hasta 3 haftalık kedim daha iyi. 1.5 aylık kedim sürekli uyuyor ishal ve kesinlikle yemek yemiyor zorla bile kaçıyor tukuruyor kusuyor ne yapsam bileeden daha sonra kustu bir kaç kez. Hemen veterinere götürdüm dün bobreklerinin sistigini söyledi ve 3 iğne yaptı biri antibiyotik ve diğerleri ise mide bulantısını kesen iğne ertesi gün iyileşir dedi ama daha kötü oldu önceden en azından 1 damla su içerdi şimdi sürekli uyuyor hiç tuvalete gitmiyor yemek yemiyor zorla bile elimizi kesiyor yemek yememek için NOLUUR yardım edin çook korkuyorum yardım edin bir ŞEYdiyin NOLUUR onun için çok üzülüp endişeleniyorum evden onun yanından 1 dk bile ayrılmıyorum yanından korktugumdan NOLUUR LUTFEEN yardım edin yalvaririm çok üzülüp endişeleniyorum ve coook korkuyorum yardim edin nolur

11 CEVAP

patili

böbrek hastalıgı ne yazık ki kedilerde tedavisi neredeyse imkansız bir hastalık. keşke yıkamasaydın kedini. neden böyle birşey yaptın ki :(
yemeyi içmeyi reddediyor ve yediğini kusuyorsa tuvalet de yapmıyorsa çok kötü. o veteriner nasıl bu kadar ilgisizmiş direkt iğne vurup göndermiş. o kedinin gerekirse serum vs yemesi lazım. daha iyi bir veteriner bul bir an önce zamam kaybetme.. metin ol. senden güç alıp iyileşir inşallah :(

georgestaub

Geçmiş olsun İnşAllah iyileşir

Puppy730

Hayvan hastanesine git acilen. İstanbul'da mısınız?

Myca

İnşallah ya çook üzülüyorum onun için yarin tekrar veterinere götüreceğim inşallah

Myca

Yok istanbul da değilim

bolt

İsal için bildiğim bir ilaç var benim köpeğinde isal oldu yemeden ieden kesil hiç bir şey yapamıyordum veterineri aradım(arkadaşımın babası )sağolsun cok ilgilendi ve söylediği ilaçla köpeğin bir haftada kendine geldi. İlacı siz yapıcaksınız ama yapıp yapmamak size kalmış.

bolt

Önce bir bardak suya bir çay kaşığı tuz,bir tatlı kaşığı şeker,bi tane limon tuzu bunları karıştırın inşallah iyileşir

Myca

Sağolun teşekkür ederim yarın yapacağım ilk şey bu olacak

PERIveLIDYA

Keşke yıkamasaymışsınız daha çok küçükmüş :/

yanik_kedi

Acilen veterinere götürün ciddi bisiy olabilir umarım iyileşir :(

Myca

Ewt daha iyi bir veteriner araştırıyorum yarın gidicez