Köpekler

Kopeklerzz

Merhapalar
Köpeklerin en cok hangi mamayı sever

2 CEVAP

Puppy730

En çok hangi mamayı sever derken? Önemli olan en sağlıklısını almak. Şimdi en sevdikleri şeyi verecek olursak oğlumu çikolatayla besleyemem :)
Kuru mama konusunda bütçeniz nedir?
Barf diyetini duydunuz mu? İmkanınız varsa ve yapabilirim diyorsanız asıl beslenme şekilleri budur.
Köpeğiniz büyük ırk mı?

Ahaha :) güzel soruymuş. Köpeklerinde damak zevki tabii ki bizim gibi değişiklik gösterir. İlk olarak önemli olan mamanın içeriğidir, sonra lezzete önem vermek gerekir. Benim çocuklar Bozita'yı bayıla bayıla yiyorlar mesela siz de deneyebilirsiniz