Çok Acill

ahsenyildiz

merhaba bu gün sokakta beslediğim erkek kedim öldü ölmeden önce kapının önüne getirdim veterinerler orda aşı yaptı zehirlenmeden dolayı ama kedimi kaybettik.evde beslediğim kedim dişi şimdi sürekli saldırıyo ve acayip sesler çıkarıyo ne yapmam lazım bana da güvenmiyo

2 CEVAP

Zeynepulku

Üstümüzü cikarin yıkayın banyo yapın. Kokusunu alıyor büyük ihtimal.

ahsenyildiz

öyle yaptım biraz ödül maması verdim şimdi biraz daha iyi teşekkür ederim