Kedi Doğum Belirtisi

Haceli

Arkadaşlar kedimin doğumuna 15 gün felan kaldı ve kedim doğurmadan önce ki belirtilere Ne olur Bi akıntı geliyormuş galiba o akıntı kırmızı Bi renktemi yoksa beyaz Bi renktemi bilgi verirseniz sevinirim şimdiden teşekkürler 😍😍

4 CEVAP

Renklipati

Hatta bugün bir üye sormuştu kırmızımsı akıntı geldi hamile kedimden, aradan 2 saat geçti doğum yaptı dedi..

Haceli

Evet bende ondan sordum 😃yani kesin kırmızı Bir akıntı mı gelir.

DAMLAYMANAV

Benim kedim yatıyordu. Birden acı bir miyavlama geldi. Dönüp baktığımda Yattığı yere şeffaf bir su akmıştı. Sonrasında döne dolaşa doğum için yer aradı. En son Yuvasının içine girdi ve doğum başladı. Yalnız baya kanlı bir sıvı oluyor doğum sırasında. Yuvasını atmak zorunda kalmıştım. Doğum için mutlaka kendini rahat hissedeceği bir yer ayarlayın şimdiden.

Haceli

Tamam arkadaşlar geri dönüşünüz için teşekkür ederim