Hayvanlarla İnsanlar Aynı Mi?

Myca

Kediler ve diğer hayvanlarla insanlar ayni mi ? Yani hasta olduklarında gereksinim duyduğu ilaçlar falan?

6 CEVAP

yasement

Farklı. Ama veterinerin onayı olduğu sürece ihtiyaçlarına göre immunex, kontil, tobrased vs. kediler de kullanabiliyor.

dollfacepersian

Bu elma ve armut aynı şey mi gibi bir soru oldu. İkisi de meyve ama birbirinden tamamen farklılar
Aynı şekilde insanlar,kediler ve diğer hayvanlar özde hepsi canlı varlıklar ama ihtiyaçları birbirinden farklı.

Cotontzu_Siri

insanlarda kullanılan BAZI ilaçlar hayvanlarda da kullanılabiliyor, örneğin antibiyotik

Cotontzu_Siri

nasıl portakal ile karpuzda aynı vitamin yoksa, her hayvanın yapısı farklı

nifito

Insanlarin kullandığı ilaçları hayvanlarda kullılabiliyor tabi ki dozunu azaltmak suretiyle.

Cotontzu_Siri

Hayır