Gimcat Vitaminlerinden Hangilerini ?

pablopicasso

Merhaba,

Gimcat kitten ve Soft Malt kullanıyoruz ve memnunuz.

Sizler başka hangi ürünlerini ve kaç aylıktan itibaren kullanıyorsunuz??

Paylaşır mısınız?

8 CEVAP

dezgicavus

Ben çeşit çeşit vitamin pasta almak yerine, gimcat in farklı taurin,biotin vs içeren ödül mamalarından almaya başladım. O pastaları zaten devamlı vermek doğru değil, ödül maması da zaten kullanıyorum bu şekilde daha mantıklı geldi.

pablopicasso

Uppp

diablerose

boyle macunlarla cok da yormamak lazim kedinin bunyesini. ben gastro ve uriner olanini kullaniyorum 1 yasindaki kizima. gunde 6 cm demis ama ben yarımşar cm kullaniyorum. bunlar bitince multivitamin alip yine cok az vercem

brokingbad

urinary ve gastro alacağım ben de bir de malt kullaniyorum

Beyzaduman

Bu zamana kadar
Multi- vitamin paste
Soft malt paste
Taurin paste
Kullandım. Kedim 10 aylık.

Şuan taurin kullanmaya devam ediyorum. Maması gayet vitaminli olduğu için multi vitamini bıraktım. Malt olarak bio petactive kullanıyorum ama soft malttan da gayet memnun kalmıştım.

Zesinnn

Ben üriner sistem için olanını almıştım sonra veterinereme söyledim sen iyimisin kedinin bir sorunu olmadan kullanma böyle bir ürünü idrar phnı bozup enfeksiyona sebep olabilirsin demişti o gündür kullanmıyorum gerçektende araştırdığımda ürüner sistem rahatsızlığı olan hayvanların kullanması lazımmış benim büyük kedimde kronik kabızlık var gastro kitten ve malt kullanıyoruz çok memnunum ama üriner sistem kafaya göre kullanılmazmış

Zesinnn

Diafarm multivitamini benim obur kedilerim hiç yemedi ama maltını kullanmıştım çok sevmişlerdi bunlar bittikten sonra vmp alıcağım

fatma_nur42

taurine,gastro,kittenpaste,maltsoftextra,urinary

bunları kullanmaktayım, tabi ki hepsi her gün değil :)