Aşı Öncesi Ates Olcme

diablerose

arkadaslar hangi asilardan evvel ates olculuyor. ben simdiye kdr kuduz ic dis parazit yaptirdim. hic ates falan olculmedi

5 CEVAP

Bizim vet hepsinden önce ölçmüştü, bilemiyorum

Pufininelifi

Bizimki de hiç ölçmedi.

Beyzaduman

Ateş ölçülme sebebi kedinin ateşi yüksekse aşı vurulamaz. Sağlıklı olması gerekli. Veterineriniz olumsuz bir durum gözlemlemediği için ölçmemiştir diye düşünüyorum.
İsterseniz diğer aşılarda talep edebilirsiniz.

diablerose

ilk kez goturmustum o veterinere. kedimi sahipleneli 2 hafta olmustu. kuduz ic dis parazit hepsini yapiverdi ates mates olcmeden. suanda da 2 ay oldu sahipleneli. ic dis parazit icin baska doktora mi gitsem diye dusunuyorum

dezgicavus

Normal de kedilerde işleme başlamadan önce ateş mutlaka bakılır, bakılması gerekir. Çünkü bizler bazen anlamıyoruz ama hafif ateşleri olabiliyor.