15 Kg Mama Saklama

DTDamla

15 kglik mama aldim ama agzi citcitli degil. Daha onceden agzi citcitli 2 kglik biten mamamizin posetlerini atmamistim. 2 tane oyle 2 kg paket var onlara 4 kg mama doldurdum. Kalan buyuk paketin de havasini iyice alip agzini iyice bantladim. Kucuk paketlerden bittikce geri doldurmayi düşünüyorum. Iyi yapmis miyim bu şekilde kullansam mama bayatlamaz degil mi?

5 CEVAP

diablerose

mukemmel bi cozum, daa nolsun

ahsenyildiz

onlar için kapaklı saklama kapları var 15 kg lik onlar daha kullanışlı olur

alabalik32

5 kg luk su petlerinede doldurabilirsiniz ağzı dar olunca hava almaz.

cerenruya

Ben de kullanacagimi alip gerisini streçle sarip 2 kat poset geciriyorum :D

Lilyycm

Ben 10 kilo mamayı 5 litrelik şişelere koyup ağzını güzelce kapatıyorum.
Hiç bi sıkıntı olmuyor tavsiye ederim