Bu Mama Nasıl ?

Brit Care kısır kedi mamasi nasıl sizce ? Genel olarak bu marka hakkinda neler biliyorsunuz? Kusulusu yada somonlusunu bulamadım hep kümes hayvanları ağırlıklı neden acaba

2 CEVAP

fettahaltuntas

britcare kotu bir marka değil hatta iyi bir marka kullanici yorumlarini okumanizi tavsiye ederim

Betulgumus

İçeriği iyi bir mama. Tahılsız olanları da var, ben tercih ediyorum. Tahıllı olanları benim kedilerimde ishal yapmıştı hep tahılsız mama verdiğim için.