6-8 Ay Arası Kedisi Olanlar Günde Tuvalete Çıkışı

Zesinnn

Arkadaşlar kedimin tuvaletini günlük olarak temizlediğinde 3 çiş topağı orta boy bazense 2 büyük çiş topağı çıkıyor günde birde kaka yapıyor sizinkisindede durum böylemi banamı az geliyor

3 CEVAP

dezgicavus

9 aylık. 2.5 aydır benimle. Geldiğinden beri 2 dışkı, 4-5 çiş. Çişlerden 1 i büyük topak oluyor genelde. Ama aynı insanlarda olduğu gibi onların da metabolizması birbirinden farklı. Ek olarak benim ki günde 200-250 ml su içiyor.

pisicikimm

Çiş topağı su içme miktarıyla alakalıdır. Ama bence çok da az değil günde 3 topak. Dışkısı da normal bence.

Salihaylmz

Kedim 6 aylık.
Günde 200 mlden fazla su içmesi gerekiyor benim yavrum 250 civarı içiyor su miktarını kontrol edin en sağlıklısı. Bence normal çişi sizinkinin de. Günlük kaka miktarı benim yavrumun fazla biraz😂