2 Kedisi Olan Arkadaşlar Yardımcı Olabilir Mi Lütfen

dibasenay

arkadaşlar merhaba. sitemizdeki kedi doğurduğunda birini ben, diğerini de kardeşim sahiplenmiştik. şimdi 1 yaşındalar ve kardeşim öğrenci olduğu için ben diğer kardeşi de yanıma alsam mı diye düşünüyorum. 1 haftadır beraberler, çok iyi anlaşıyorlar. ama 2 kedi bakmakla ilgili biraz soru işaretlerim var. zorlukları neler kolaylıkları neler? bakımlarının altından maddi manevi kalkabilir miyim? beraber olmak onlara iyi gelir mi? yoksa tek başlarına farklı evlerdeki özgürlüklerini ararlar mı? 1 ay sonra kardeşim kendi evine gittiğinde birbirlerini ararlar mı? 2 kedisi olan arkadaşlar yardımcı olabilir mi lütfen kafam çok karışık

2 CEVAP

sultansbutler

anlaşmalarında sorun yoksa bence tek düşünmeniz gereken mama, kum, aşı masrafı. kediler eve ilk gelince böyle aşırı bir masraf oluyor ama ay geçtikçe biraz daha düzene girip rahatlıyor cep. bütçenizi bi hesaplayın bence öyle alın kediyi.

Firuzecik

1 ay sonra ayrılacaklarsa üzülebilirler.