Yavru Kedilerim Kum Kabını Kullanmıyor

Yavrularımız 6 haftalık oldu artık kendi başlarına tuvaletlerini yapıyorlar anneleri de yanlarında fakat evin heryerine tuvaletlerini yapıyorlar ne yaptıysam olmadı anne de hiç oralı değil önce terliklerin içine başladılar terlikleri kaldırdık sonra etrafa bu sabahta yatağa yapmışlar 3 yavru var bunu deneyimleyen arkadaşlar yardımcı olabilir mi

1 CEVAP

Kum kapları kolay erişebilecekleri yerde içine koyuyorum hiç durmuyor hemen kaçar gibi çıkıyorlar çok zor durumdayım bir akıl verin işten geliyorum her yer çiş 😔