Lütfen Bir Çözüm.

siriniko29

Merhaba, 15 aylık dişi bir kedimiz var. 9 aylıkken kısırlaştırdık zaten pek kızgınlık belirtisi göstermemişti. Eşim nöbetli çalışıyor bazı geceler evde olmuyor. İşte o geceler bana zindan oluyor. Kızım kapıda koridorda sürekli miyavlıyor. Oyun oynamak istiyorum oynamıyor, oyuncak veriyorum istemiyor. Zaten sevdirmekten pek hoşlanmaz sevip rahatlatmak istiyorum kaçıyor. Karnı tok bir sağlık sorunu yok biliyorum ama susturamıyorum. Daha önce de azar azar yapıyordu ama şu an daha da arttı. Eşim gittiği an başlıyor. Artık geceleri de acıklı acıklı miyavlıyor. Ne yapacağım bilmiyorum yardım edin lütfen!! Akşamları bana zindan etti iş yapamıyorum tv izleyemiyorum hep ilgi istiyor ama oyunda bana eşlik de etmiyor.

2 CEVAP

sshiva

Eşinizi istiyor da olabilir. Kediler evde bir kişiyi alfa olarak kabul eder. Siz bütün ihtiyaçlarını karşılasanız da evdeki başka bir kişiye daha bağlı olabilir. Sizde de öyle bir durum olmuş olabilir ne kadar doğru bilmiyorum ama. Veterinerinize sormanızda fayda var

siriniko29

Peki eşimi alfa olarak belirlediyse bu problemi nasıl çözerim acaba?