Bu Karın Şişliği Ve Sertliği Ne Zaman Geçecek ?

efruzg

Tuvalet sıkıntısı Yok yapıyor . Hills a/d mama aldım ikidir yiyor iyi geldi gibi bazen yoğurt veriyorum biberonla ama bu karın sertliği ve şişliği nedendir anlamıyorum karnını ovuyorum ama sürekli karnı şiş

6 CEVAP

kediaskim

Gaz olabilir buyudugunde geçer bizde yaşamıştık

efruzg

Cok sert ve siskin olması bir sorun habercisi degil yani :( umarım başka şey degildir

ttsieta

Merhaba kedinizin karnı indi mi kaç günlükken bu haldeydi ve şuan kaç aylık ne olur cevaplar mısınız benim 2 aylık kedimin de aynı böyle şuan inmiyor

efruzg

Suan bir hafta sonra tam üc aylık olacak bu şişlik yüzünden biz çok çektik yaklaşık 1.1,5ay böyle idi sütü kestikten sonraki dönemlerde düzeldi . kediniz ne yiyor ? Mamaya geçtiniz mi ? Günde kaç kere büyük tuvalete çıkıyor.

efruzg

Hills a/d mama öneririm alabilirseniz çok iyi geliyor . O kurtardı diyebilirim bizi .

Benim1kedimvar

Benim kedim sizin kediniz kadar küçük degil ama ayni sorunu yaşıyorum bu kadar bi görüntüsü yok ama . otundan yedigi zaman biraz daha duzeldi