Yaş Mama

Berrefilizzz

Yaş mamanın içine su koysam birşey olur mu çünkü bu ara pek su içmiyor

7 CEVAP

sforselin

Hayır sorun olmaz koyabilirsiniz. Yemeyeceği kıvamda olmasın ona dikkat edin sadece.

Renklipati

Aramosanı bozar bence yemiyebilir etin tadı jolesi su tadını alır,

Merhaba, bendeki yavru su içmeyi daha öğrenemedi ben de yaş mamasını sulandırıp veriyorum. Sizin çocuk için de işe yarar, yine de takip edin su içmemeye devam ederse mutlaka veterinerinize danışın. Umarım geçici bir durumdur, oğlunuz sağlıkla yaşasın 💛

Bazen şırınga ile su içiriyorum ben

kedicikikadin

Püre olan yaş mamalardan verebilirsiniz onda tadını bozmaz ve püre olan mamalarda daha fazla nem miktarı oluyor.

Berrefilizzz

Çok tesekkur ederim cevaplarınız için❤️

Birde benim dana gidip musluk suyu içiyor lok lok lok