Sokaga Cikma Yasaginda Veteriner

Seymadmrdgn

Merhaba 1.5 aydir kızgınlıkta olan bir kedim var suan cikti gibi ama 3 gün sonra tekrar basliyo veteriner cumartesi günü kısırlaştırmayi yapabilecegini soyledi veteriner evime yakın degil kediyi ve attigimiz mesaji gosterirseniz sıkıntı olmaz dedi ama yine de ceza yermiyiz

5 CEVAP

fatmanurxak

hayır bir şey olmaz

Renklipati

Yok kağıdı gösterince sorun olmuyor ceza verilmiyor

Seymadmrdgn

Bi kağıt yok ki mesaj attilar sadece yarın randevunuz vardir diye

kedicikikadin

Elinizde kediniz olacak ya bir sıkıntı olacağını sanmam en kötü klinik ile görüştürürsünüz. Dönerken elinizde kediniz olmayacağı için de klinikte yazı rica edin kedisi teslim alınmıştır vs vs diye.

brokingbad

Sıkıntı olmaz haftasonu bi çıkın dışarının kalabalığını görünce anlayacaksiniz sizin bir nedeniniz var en azindan