Terrier Maltese Mama

sud6ll

Terrier maltese cinsi köpeğimde mama değişikliği yapmak istiyorum biz acanaya geçmeye çalıştık içeriği için , küçük paketlerden denemek için aldik, maalesef yemedi. Bende irkina özel bir mama tercih etmek istedim, ve sabit bir mama gerekiyor tabiki, royal canin düşündüm bunun için, royal canın kullananlar biraz bilgi verebilirler mi, düşündüğüm mamayı koyuyorum kullananlar yazarsa sevinirim

3 CEVAP

minky

Irka özel mama diye bir şey yok aslında hepsi satış stratejisi.Ya tüm ırkale için mama olur yada orta büyük küçük ırk olarak ayrılır.Siz başka daha iyi içerikli bir markanın küçük ırk mamalarında tercih edebilirsiniz

leylul

Merhaba, Maltese Terrier kızım için N&D kuzulu narlı kullanıyorum. Benim kızım çok seviyor. Tavsiyem Royal Canın almayın. N&D, Acana, Brit Care gibi kaliteli mamalardan şaşmayın.

End_19

Ben maltese kızım için proplan, nd tahılsız Ve britcare kullandım. Proplan ve nd gözde leke yaptı. Brit care patasesli somonlu olabı kullandım oda lekeyi geçirdi ama kakası çok istediğimiz gibi değildi ve kıtık çok oluyordu.
Şimdi britcare in üzerinde maltese resmi olan mamasını kullanıyoruz 3 hafta oldu başlayalı.
Gözde leke yok, kaka kıvam miktar çok iyi ama biraz kokulu,
Kıtık olmuyor tüyleri epey iyi tavsiye edebilirim